Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 20.04.2019
  Pieknych Świat Wielkiej Nocy.   Wielu radosnych i miłych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, wiosennej radości i pozytywnych emocji życzy Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy PZSP nr 1.czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.04.2019
UCZNIOWIE BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA UCZĘSZCZAJĄ NA  ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZGODNIE Z SZKOLNYM PLANEM NAUCZANIA: I klasa (magazynier-logistyk) w środę I klasa (młodociany pracownik) w poniedziałek i środę II klasa w czwartek i piątek   Dojazd na zajęcia praktyczne do Strefy w Komornikach odbywa się na dotychczasowych zasadach ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 03.04.2019
  Informuję, iż od 8 kwietnia br. do odwołania w PZSP nr 1 przeprowadzana jest akcja strajkowa.   Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w tym okresie będą stopniowo zamieszczane na stronie internetowej. Dyrektor PZSP nr 1czytaj dalej »
Data utworzenia: 25.10.2018
 Po prawej stronie, nad ZASTĘPSTWAMI pojawiła się zakładka PLAN LEKCJI. W tym momencie znajduje się tam plan lekcji tylko dla klas LO. Wkrótce, dodamy plany dla klas Technikum i Branzowej Szkoły. Prosimy o cierpliwośćczytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010