Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7:30-15:30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
 W dniach od 6.11.17r. do 10.11.17r. 19 uczniów z PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej  oraz 21 uczniów z  Hanoweru po raz drugi uczestniczyło w projekcie „ Schmidt trifft Kowalski – Interkulturelles Jugendtreffen”. Opiekunami były Panie Anna Leszczyńska i Alicja Dul- nauczycielki języka niemieckiego. Celem ...czytaj dalej »
     W dniu 23 października 2017 roku obyła się wycieczka klasy 1d do Zamku Czocha. W wycieczce wzięło udział 19 uczniów oraz dwie Panie nauczycielki : p. A. Tarka  i p. M. Stelmach. O godz. 8.00 wystartowaliśmy spod PZSP nr 1. Jechaliśmy ok. dwóch godzin. Na miejscu byliśmy o godz. 10.00. Tam razem z ...czytaj dalej »
W poniedziałek 23 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbyła się kolejna edycja konferencji „Zawodowa Strefa”. Wzięło w niej udział ponad 300 osób. Wśród nich m.in: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska, Dolnośląski Kurator Oświaty  Roman Kowalczyk, przedstawiciele ...czytaj dalej »
Turniej piłki nożnej o puchar Patrona PZSP nr2 Wincentego Witosa W dniu 25.09.2017r. pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Eweliny Ciszewskiej i Agnieszki Zalewskiej, dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w turnieju piłki nożnej. I miejsce – PZSP nr1 drużyna A w składzie: Oskar Ziach, Patryk Bartkiewicz, Marcel Bishara, ...czytaj dalej »
1 2 3 4 ...5
  • Zastępstwa
  • Bądź na bieżąco
  • Chwalimy się

Newsletter