Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7:30-15:30
A A A
Powiatowy Zespół‚ Szkół‚ Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
 31 maja 2017r. z okazji Światowego Dnia Zdrowia i zbliżającego się Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wzięli udział w PIKNIKU profilaktyczno-edukacyjnym pod hasłem STOP UŻYWKOM I UZALEŻNIENIOM. Organizatorem  imprezy był PZSP Nr 2, PSSE w Środzie Śl., PCK przy współpracy z Komendą Powiatową Policji i Strażą Pożarną. ...czytaj dalej »
 List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 19 maja 2017 r. skierowany do rodziców, który podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.czytaj dalej »

Załączniki

 W czwartkowe przedpołudnie świętowaliśmy w naszej szkole 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Dzięki klasie 1ac przenieśliśmy się do studia szkolnej Kopernik TV, uczestniczyliśmy w ulicznej sondzie na temat tego historycznego wydarzenia. Potem powróciliśmy do naszej szkolnej auli. Posłuchaliśmy wierszy i patriotycznej pieśni ...czytaj dalej »
  • Zastępstwa
  • Bądź na bieżąco
  • Chwalimy się

Newsletter