28.10.2020 • AS
 W dniu 26 października 2020 zostały przeprowadzone prace modernizacyjne terenu przed budynkiem Powiatowego Zespołu Szkół nr 1, przy ul. Wrocławskiej 12.

Na oczyszczonym i wyrównanym placu przed szkołą zostały posadzone krzewy i inne rośliny ozdobne, wg projektu wykonanego przez Panią Anetę Zarzycką.

Krzewy , rośliny ozdobne oraz materiały ogrodnicze zostały zakupione przez firmę ARMACELL POLAND Sp. z o.o. w Środzie Śląskiej. Również prace przy nowej aranżacji skwaru zostały wykonane przez wolontariuszy – pracowników firmy ARMACELL POLAND wraz z pracownikami szkoły.

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna składają serdeczne podziękowanie firmie ARMACELL POLAND Sp. z o. o. w Środzie Śląskiej za ufundowanie roślin i materiałów ogrodniczych oraz za pomoc przy wykonaniu prac ogrodniczych a tym samym upiększenia terenu szkoły.