12.09.2021

Od czerwca 2021 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej rozpoczęto realizację projektu pn. ,,Powiat Średzki kształci zawodowo i profesjonalnie’’, który współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 120 uczniów Technikum nr 1 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 w PZS nr 1, a także 6 nauczycieli kształcenia zawodowego.

Celem głównym projektu jest podniesienie oraz stworzenie możliwości zdobycia kwalifikacji i kompetencji zawodowych poprzez: szkolenia – kursy zawodowe, zajęcia z Doradcą Zawodowym, a przede wszystkim odbycie płatnego stażu zawodowego w zakładach pracy na terenie Powiatu Średzkiego.

Obecnie rozpoczynają się prace rekrutacyjne do projektu. W związku z powyższym zapraszamy wszystkie chętne osoby z Technikum nr 1 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 do zgłaszania i zapisywania się u nauczycieli kształcenia zawodowego.

Okres realizacji: 1 czerwca 2021 r. - 30 czerwca 2023 r.

Zapraszamy !