Wersja wysokokontrastowa
poniedziałek - piątek 7:30-15:30
28.10.2020 •
AS •

Skwer przed budynkiem szkoły zyskał nowe oblicze.

W dniu 26 października 2020 zostaÅ‚y przeprowadzone prace modernizacyjne terenu przed budynkiem Powiatowego ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ nr 1, przy ul. WrocÅ‚awskiej 12.

Na oczyszczonym i wyrównanym placu przed szkoÅ‚Ä… zostaÅ‚y posadzone krzewy i inne roÅ›liny ozdobne, wg projektu wykonanego przez PaniÄ… AnetÄ™ ZarzyckÄ….

Krzewy , roÅ›liny ozdobne oraz materiaÅ‚y ogrodnicze zostaÅ‚y zakupione przez firmÄ™ ARMACELL POLAND Sp. z o.o. w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej. Również prace przy nowej aranżacji skwaru zostaÅ‚y wykonane przez wolontariuszy – pracowników firmy ARMACELL POLAND wraz z pracownikami szkoÅ‚y.

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz caÅ‚a spoÅ‚eczność szkolna skÅ‚adajÄ… serdeczne podziÄ™kowanie firmie ARMACELL POLAND Sp. z o. o. w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej za ufundowanie roÅ›lin i materiaÅ‚ów ogrodniczych oraz za pomoc przy wykonaniu prac ogrodniczych a tym samym upiÄ™kszenia terenu szkoÅ‚y.

• Chwalimy siÄ™
  • Projekty unijne